c2i forums
Sterownik PUBG Base / Kernel - Printable Version

+- c2i forums (http://c2i.pl)
+-- Forum: Public (http://c2i.pl/forum-1.html)
+--- Forum: PUBG (http://c2i.pl/forum-9.html)
+--- Thread: Sterownik PUBG Base / Kernel (/thread-5218.html)Sterownik PUBG Base / Kernel - silene07 - 11-13-2018

Mam sterownik jądra, próbując odczytać bazę PUBG zawsze otrzymuję 0, aby sprawdzić, czy to był problem z moim sterownikiem, próbowałem użyć sterownika z hackowania mapy (ktoś inny ma ten sam problem).   Po uruchomieniu gry zabijam zarówno TslGame_BE.exe i BEService.exe, jak i zabijam usługi BEDaisy i BEService, a następnie uruchamiam DSEFix.exe w celu wyłączenia wymuszania podpisu i załadowania sterownika przez:       Kod:   sc create PrzykładDriver binPath = "C: \ example \ driverl.sys" type = kernel sc start PrzykładDriver   A kiedy spróbuję uruchomić przykład z mapą i odczytać bazę, otrzymam 0, tak samo jak z moim hackem.


RE: Sterownik PUBG Base / Kernel - msbalbaid - 11-13-2018

Brak wystarczających informacji. Opublikuj odpowiedni kod sterownika.


RE: Sterownik PUBG Base / Kernel - osxnewbee - 11-13-2018

Zacytować: Originally Posted by kcorj2244 Brak wystarczających informacji. Opublikuj odpowiedni kod sterownika. Ponieważ mój własny sterownik nie działał, sklonowałem ten sterownik, który również czytał bazę jako 0. Po prostu nie byłem w stanie dojść do punktu, w którym jestem w stanie odczytać pamięć PUBG, nawet gdy próbowałem stworzyć zewnętrzny i używając hLeakera, za każdym razem, gdy próbowałem czytać pamięć PUBG, zawsze wracałem "0xCCCCCCCCC"


RE: Sterownik PUBG Base / Kernel - leafarmito - 11-13-2018

Zacytować: Napisał DarkCuberman Ponieważ mój własny sterownik nie działał, sklonowałem ten sterownik, który również czytał bazę jako 0. Po prostu nie byłem w stanie dojść do punktu, w którym jestem w stanie odczytać pamięć PUBG, nawet gdy próbowałem stworzyć zewnętrzny i używając hLeakera, za każdym razem, gdy próbowałem czytać pamięć PUBG, zawsze wracałem "0xCCCCCCCCC" isnt hleaker załatany?


RE: Sterownik PUBG Base / Kernel - viktorvulis5 - 11-13-2018

Zacytować: Originally Posted by derperinho isnt hleaker załatany? yeah Hleaker już nie działa


RE: Sterownik PUBG Base / Kernel - butabuta3 - 11-13-2018

Zacytować: Pierwotnie wysłany przez BDKPlayer yeah Hleaker już nie działa Okay, więc trzymam się kierowcy. Masz pojęcie, dlaczego baza jest zerowa? To samo dzieje się ze sterowanym przeze mnie pubg-map-hack driverem.