Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dostosowywanie XP
#1

Hej, nikt nie wie, jak spersonalizować wygląd XP, zmęczony starym niebieskim, srebrnym i oliwkowym, aby uzyskać nowe lub stworzyć własne. Spoglądam na tutoriale w Photoshopie i wygląda na to, że ktokolwiek to zrobił. świetny układ xp .. i zastanawiam się, czy ktoś wie, jak to zrobić, lub gdzie mogę dostać
Reply
#2

Użyłem kiedyś programu o nazwie StyleXP. To całkiem fajne, ale nie za darmo. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Reply
#3

Masz szczęście, właśnie napisałem o tym w MPC kilka dni temu Większość ludzi używa programu takiego jak StyleXP lub ObjectDesktop. Ale te, za które trzeba płacić, wykorzystują zasoby systemowe. Pobierz to narzędzie, to łata uxtheme.dll w systemie Windows. Następnie możesz znaleźć i pobrać dowolny motyw, którego chcesz użyć. http:
Reply
#4

czy mogę zrobić własne (czy ktoś wie gdzie jest plik motywu) i gdzie mogę uzyskać motywy (thanx alot man)
Reply
#5

Zacytować: Napisał pierwotnie 3l337-AnUbIs czy mogę zrobić własne (czy ktoś wie gdzie jest plik motywu) i gdzie mogę uzyskać motywy (thanx alot man) Tak, możesz tworzyć własne, ale nigdy tego nie próbowałem. Jestem pewien, że Google może dostarczyć wiele linków do pobrania i informacji. Pliki motywów znajdują się w \ windows \ resources \ themes. Możesz je otworzyć w notatniku i wprowadzić pewne zmiany, jeśli wiesz, co robisz.
Reply
#6

Sam używam Aston Shell, który można w dużym stopniu dostosować do własnych potrzeb. I jest bardziej stabilny niż explorer.exe I zużywa mniej pamięci
Reply
#7

http://www.wincustomize.com/ wszystko czego potrzebujesz....
Reply
#8

Tak, to całkiem dobra strona, ale jeśli chcesz czegoś, co używa interfejsu, użyj "Style XP" Może to kosztować, ale jest warta pieniędzy na kilka ładnych projektów tyłek, a także kilka innych opcji dostosowywania, które można zrobić w systemie Windows http:
Reply
#9

uxtheme.dll jest specyficzny dla wersji. Istnieją wersje, które są potrzebne dla dodatku SP2 i są powiązane z kompilacją. Jest to pierwsza droga i użyje motywów styluXP, jak powiedział Iwannacheat. Lub zawsze możesz po prostu wyłudzić kogoś takiego jak w podpisie EvaUnit, jeśli spojrzysz na mój awatar i jego sig, zobaczysz tę samą osobę.
Reply
#10

znalazłem to, co chciałem, nazywa się to roletami, które są niesamowite, naprawdę powinniście się temu przyjrzeć
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)