Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Intrusi0nInj - Undetected Injector
#1

Odsuń GameOwner! Intrusi0nInj to coś, co jest dziwnie podobne do GameOwner. Jest to aplikacja oparta na konsolach z wieloma funkcjami anty-detekcyjnymi.     Funkcje anty-detekcyjne - Za każdym razem, gdy otwierasz Intrusi0nInj, zmienia nazwę procesu na kilka losowych znaków - Mówi, aby zmienić nazwę pliku wykonywalnego przy pierwszym uruchomieniu - Zastosowano nową niewykrytą metodę wtrysku (stosowana przez 7 miesięcy bez VAC) - Bardzo łatwy i prosty w użyciu     Wymagania - Podobnie jak GameOwner, musisz mieć bibliotekę DLL w tym samym katalogu co wtryskiwacz (zmiana w najbliższej przyszłości?)     Więcej informacji Tak, wiem, że jest to bardzo podobne do GameOwner, ale będzie ono regularnie aktualizowane o nowe funkcje, a także dlatego, że uważam, że niektórzy ludzie są nieco sceptycznie nastawieni do używania wtryskiwacza 2014. Pomyśl o tym jako o bardziej aktualnej i zaktualizowanej wersji GameOwner. Zostało to zrobione dla Intrusi0n Cheats, a możesz znaleźć Discord wewnątrz wtryskiwacza. Twoje zdrowie!     Inb4 Inb4: "HEJ, TY KOCHASZ KOPIOWANEGO GAMEOWNERA, KTÓRY KASUJESZ" Inb4: "NAWET KOPIOWAŁ SEKCJĘ INB4"     Pobieranie:   Ostatnia wersja
Reply
#2

Plik usunięty, zawiera link, który się uruchamia, a także niektóre niepotrzebne funkcje logowania, które akceptują tylko niektóre nazwy użytkowników i hasła.
Reply
#3

Ups, zły plik.
Reply
#4

Zatwierdzone - dzięki za udostępnienie. // Intrusi0n Public.exe - sha256: a1ca675041aecd29fd8523447fbb215807c72f00906dc8fb2d4ef92742ea3e78
Reply
#5

Po co, przezwyciężyłem twoją aplikację konsolową dla cpp, aby zapobiec dekompilacji. Ale nie, montaż .net. Jeśli już jest .net, zrób dla niego gui. To dość dziwne, że "poznałem" kogoś, kto robi .net bez asynchronizacji. Jest to przydatne w przypadku niektórych oszustów, ponieważ można je obsługiwać łatwiej niż z asynchronicznymi, moim zdaniem, ale tak nie jest.
Reply
#6

brakuje linku pobierania? huh
Reply
#7

Gdzie jest link do pobrania
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by WILLCSGO Gdzie jest link do pobrania Zacytować: Originally Posted by REEEEM brakuje linku pobierania? huh Dodałem go do PO tylko teraz.
Reply
#9

Nadal UD dla cs: go?
Reply
#10

Zagrał około 2 godzin w Aim Botz i kilku Deathmatch i bez niezliczonych bana
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)