Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(25) Battleye: Klient nie odpowiada
#1

Nie używam już pakietów, ponieważ jest on nieaktualny i nie mogę już grać z powodu tego błędu.   Pomóż mi skorygować ten błąd.     http://prntscr.com/idewpx
Reply
#2

1. Odinstaluj grę 2. C: \ Users \ Twoja nazwa użytkownika \ AppData \ Local 3. Usuń folder TslGame 4. Uruchom ponownie komputer 5. Pobierz Pubg ponownie i graj. Powodzenia !!!
Reply
#3

Tutaj: https://www.unknowncheats.me/forum/search.php
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by tommy2407 1. Odinstaluj grę 2. C: \ Users \ Twoja nazwa użytkownika \ AppData \ Local 3. Usuń folder TslGame 4. Uruchom ponownie komputer 5. Pobierz Pubg ponownie i graj. Powodzenia !!! Zrobiłem to wszystko i nadal mam ten sam błąd. Zacytować: Napisał DestroyerAnon Tutaj: https://www.unknowncheats.me/forum/search.php Jestem z forum od 2013 roku, jeśli robię wpis i ponieważ mój błąd nie został rozwiązany dziecko.
Reply
#5

Zacytować: Napisał pierwotnie lukinhasboby Zrobiłem to wszystko i nadal mam ten sam błąd. Jestem z forum od 2013 roku, jeśli robię wpis i ponieważ mój błąd nie został rozwiązany dziecko. Czy próbowałeś weryfikując pliki na kontrolerze i usuwając lokalne pliki appdata o nazwie "TslGame"?
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by aielles Czy próbowałeś weryfikując pliki na kontrolerze i usuwając lokalne pliki appdata o nazwie "TslGame"? TAK !
Reply
#7

To samo, all-legit
Reply
#8

Więcej raportów o tym, że ludzie mają takie same zakazy, niektórzy natychmiast po zakupie nowego konta. W końcu moglibyśmy spojrzeć na zakazy HWID? Ile razy wcześniej byłeś zbanowany?
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by stcp Więcej raportów o tym, że ludzie mają takie same zakazy, niektórzy natychmiast po zakupie nowego konta. W końcu moglibyśmy spojrzeć na zakazy HWID? Ile razy wcześniej byłeś zbanowany? Nigdy nie wziąłem zakazu
Reply
#10

Zacytować: Napisał pierwotnie lukinhasboby Nigdy nie wziąłem zakazu Sformatuj okna ... ostatnia próba. BR HUE
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)