Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steam / id / checker
#1

Witaj, chciałbym przedstawić ci prosty checker na kontrole pary wykonane przez mojego przyjaciela. (Dał mi pozwolenie na przesłanie i przedstawienie go)   więcej wyjaśnień na jego githubie:   Kliknij     Wideo, jak korzystać:   https://youtu.be/-mqCD2KOT64     + Musisz utworzyć folder, w którym będzie przechowywany twój plik .txt. + Musisz utworzyć niestandardowy plik .txt, gdzie będzie identyfikator, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.     Polecenia:   autor -> wyświetla autora.   ścieżka ./_yourfolder/yourtxt.txt -> ustawia ścieżkę do twojego pliku txt.   interval x -> ustawia interwał między kontrolami (1 -> 1ms, 10 -> 10ms, etc ...).   start -> uruchamia program.   help -> Drukuje wszystkie polecenia za pomocą wyjaśnień. Profil pary wodnej autora: para wodna   Ściągnij:   uc   Mała notatka od autora Lepiej jest zdobyć klucz api samodzielnie, użyj .exe, jeśli nie jesteś programistą     Github (zawiera kod źródłowy): https://github.com/zxvnme/crackerer/     Wszystkie kredyty do zxvnme za wykonanie.
Reply
#2

To nie jest dla CS: GO, to jest dla pary, a po drugie dlaczego kurwa chciałbyś mieć 3-literowy identyfikator, który jest zupełnie bez znaczenia.
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by h e l l To nie jest dla CS: GO, to jest dla pary, a po drugie dlaczego kurwa chciałbyś mieć 3-literowy identyfikator, który jest zupełnie bez znaczenia. Po pierwsze jest to tylko przykład Po drugie, wiele osób, które grają w cs, chce mieć unikalny identyfikator pary
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by verpo Po pierwsze jest to tylko przykład Po drugie, wiele osób, które grają w cs, chce mieć unikalny identyfikator pary To nie jest dla CSGO, niewłaściwe dziecko z sekcji. Po drugie, czy mówisz, że id "gzyf" lub inne przypadkowe gówno jest wyjątkowe? Jego autystyczne, te identyfikatory nie są nawet rzadkie. 17576 kombinacji dla alfabetycznych adresów URL i 1000 dla liczb. Bezcelowy program.
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by h e l l To nie jest dla CSGO, niewłaściwe dziecko z sekcji. Po drugie, czy mówisz, że id "gzyf" lub inne przypadkowe gówno jest wyjątkowe? Jego autystyczne, te identyfikatory nie są nawet rzadkie. 17576 kombinacji dla alfabetycznych adresów URL i 1000 dla liczb. Bezcelowy program. Jak już powiedziałem, to tylko przykład, którego nie możesz przeczytać? możesz stworzyć własny plik txt, aby sprawdzić dowolny identyfikator, jeśli jest dostępny.
Reply
#6

Notatka moderatora Zatwierdzone, dzięki za udostępnienie.
Reply
#7

pamiętajcie, aby przypomnieć wszystkim o używaniu interwału, który spowodował awarię mojego komputera, o którym zapomniałem
Reply
#8

W każdym razie możesz zrobić wersję tego, która sprawdza / groups /?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)