Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jeśli ulegniesz awarii podczas hakowania, NIGDY go nie zgłaszaj!
#11

Zacytować: Originally Posted by Doodle210 twoje prawo, przeglądałem to i to idzie przez WarZ ... nie microsoft ... próbowałem usuwać crashreport.exe i dll dla tego, ale nawet bez tego, to wysyła ... ktoś powinien dowiedzieć się jak przestań. Mam 6 raportów, które są gotowe do wysłania. Możesz je usunąć, nie jest też trudno zresetować obsługę awarii (z kodami), które opublikuję później.
Reply
#12

Czy możesz być pewien, że raport nie podniesie twojego hacka? Miałem ten sam "problem" z QuakeLive.
Reply
#13

Zacytować: Originally Posted by s0beit Możesz je usunąć, nie jest też trudno zresetować obsługę awarii (z kodami), które opublikuję później. Szukałem "dump"? pliki w folderze, ale niczego nie znaleziono. może usunęli się? idk ... ale zawsze klikam anuluj, gdy tylko się pojawi ... staje się denerwujący ...
Reply
#14

to samo z zrzuty ekranu, że po prostu nie mają czasu, aby przejrzeć je wszystkie! btw. dlaczego miałbyś kiedykolwiek wysłać raport podczas hakowania 0.o, jeśli nie zostaniesz zbanowany z własnej winy.
Reply
#15

Lmao, ktoś, kogo znam, wysłał raport o awarii po tym, jak coś wstrzyknął. Po upływie dnia uzyskał Permem zakaz. To było dość zabawne.
Reply
#16

Cóż, myślę, że gdyby ludzie nie wiedzieli, że tego nie wyślą, nie powinni używać hackowania lub muszą to przeczytać za pomocą hack lol
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)