Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy istnieje sposób, aby ukryć moje imię i nie zostać zgłoszonym
#11

Zacytować: Originally Posted by iZeD Geertje, dobry pomysł, ale mogą po prostu kliknąć nazwę w tablicy wyników => wpisują ją poprawnie automatycznie. Tego nie wiedziałem Zacytować: Napisał pierwotnie mielman Użyj nieznanych symboli. 1. nikt nie wie, jak je zrobić. 2. Mogą nawet pojawić się jako pudełka, więc nikt nie będzie widział, które symbole są używane. W większości gier nie możesz używać znaków specjalnych, prawda?
Reply
#12

Zacytować: Originally Posted by iZeD Po kliknięciu nazwy nadal będziesz musiał wysłać wiadomość, nameklowanie właśnie ci pomoże. Jeśli więc wiadomość nadal będzie wysyłana, słowo może zostać ocenzurowane, zanim osiągnie filtr poleceń fairfight, ale nie możesz być pewien, czy to działa. W rzeczy samej to naprawdę dobry pomysł. tak, mój przyjaciel nazwał się "[ocenzurowanym] łowcą" lub czymś w tym stylu, więc nie mogłem go zaprosić do naszej grupy, lol.
Reply
#13

Failfight nic nie robi, więc przestań się martwić.
Reply
#14

Pozwolę sobie google, że dla Ciebie przewiń w dół i byłoby dobrze iść. Pozdrowienia, Nieznane.
Reply
#15

Zacytować: Napisał Squarew00t Możesz nazywać się czymś z przekleństwem, więc przysięga zostaje ocenzurowana To cholernie genialne!
Reply
#16

użyj nicka: "click_this_nick_if_u_are_gay"
Reply
#17

Czy wiesz, że uhm ... możesz kliknąć Tab i kliknąć prawym przyciskiem myszy na nazwę i zgłosić osobę? Więc nie musisz robić wiadomości / raportu? Zgłosiłem rosyjskie imię, w ten sposób, nie muszę robić czatu msg.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)