Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#11

Och, wow, to byłoby naprawdę dobre. Jak łatwo jest to wykryć?
Reply
#12

Zacytować: Originally Posted by drsilva Lubię to?? http://img163.imagecrap.us/img163/24...2700240145.jpg dlaczego wasza maksymalna waga 55 kg? na milowym krążku ... to nie jest metoda dupe / usterka wagi .. jego emulator albo coś innego
Reply
#13

Zacytować: Napisał pierwotnie czarodziej dlaczego wasza maksymalna waga 55 kg? na milowym krążku ... to nie jest metoda dupe / usterka wagi .. jego emulator albo coś innego To jest mój zrzut ekranu lol. podjęte w oryginale WarZ dawno temu
Reply
#14

Zacytować: Originally Posted by l0wb1t To jest mój zrzut ekranu lol. podjęte w oryginale WarZ dawno temu Przepraszam, że nie publikuję kredytów .
Reply
#15

Zacytować: Originally Posted by drsilva Przepraszam, że nie publikuję kredytów. Nie mogło to być tak dawno temu, ponieważ miotacze i klipsy z g36 jeszcze nie istniały.
Reply
#16

Nie sądzę, by było to możliwe od tej pory, ale jak wspomniałem już o kilku osobach powyżej, istnieje sposób na układanie w stosy przedmiotów.
Reply
#17

Zacytować: Originally Posted by Vaiche Nie sądzę, by było to możliwe od tej pory, ale jak wspomniałem już o kilku osobach powyżej, istnieje sposób na układanie w stosy przedmiotów. ale czy możesz dzielić się tą "drogą"?
Reply
#18

Zacytować: Originally Posted by timmybo5 ale czy możesz dzielić się tą "drogą"? Podziel się tym!
Reply
#19

na jeden post nie będzie łatany następnego dnia, po prostu powiedz to i wszystko.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)