Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Makro dla myszy
#1

Cześć, zastanawiam się, czy BE zakazuje makr od myszy. Widziałem kilka filmów, w których ludzie go używają, ale nie ma informacji, czy zostaną później zbanowane, czy nie ... Używam: A4 Tech XGame V-Track F4 Zainstalowałem "5-Mode Editor Oscar", a moje następne pytanie brzmi: czy mogę go użyć w grze, czy też otrzymam zakaz takiej głupiej rzeczy? Wiem, że wątki takie już zostały opublikowane, ale nie znalazłem odpowiedzi, których szukam. Dziękuję za odpowiedzi!
Reply
#2

Brak rozsądnych zakazów oszustw dla makr sprzętowych. Z drugiej strony AHK i inne skrypty są, ponieważ BE będzie umieszczać na czarnej liście spakowany plik .exe
Reply
#3

Szczerze mówiąc, nigdy nie byłem pewien, który cheat powinienem użyć, mam na myśli, że połowa postów to wielka kałuża łez od zakazanych dzieci i nigdy nie zdążyłem się nauczyć, jak korzystać z obejścia itp. Dziękuję dracorx za odpowiedź!
Reply
#4

Zacytować: Napisał dracorx Brak rozsądnych zakazów oszustw dla makr sprzętowych. Z drugiej strony AHK i inne skrypty są, ponieważ BE będzie umieszczać na czarnej liście spakowany plik .exe przeszukując niektóre tematy Zauważyłem, że ludzie zakazują makr ahk.
Reply
#5

Myślałem o próbie stworzenia własnego makra, ale nie jestem pewien, jak to zrobić w tej grze, szczególnie niektórzy użytkownicy napisali, że "odrzut jest generowany losowo", więc nie będzie tak łatwo jak w grach Battlefield i Arma. Wciąż widziałem filmy, które działają prawie idealnie, więc musi być możliwe, ale nie wiem jak. Być może lepsza mysz niż moja ma opcję przesuwania myszy na środek ekranu za każdym razem, gdy naciskasz lewy, ponownie go, zaczekaj na przykład 64 ms, środkowa mysz i powtórz. Nie widzę żadnej innej możliwości zagłuszania "przypadkowego odrzutu" przy użyciu makra.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)