Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak chronić okno nakładki
#1

Jak chronić okno nakładki od znalezienia przez BE
Reply
#2

Używam nakładki z najwyższą i bez banu 30h + grałem.
Reply
#3

używanie nakładki z najwyższą. bez zakazu
Reply
#4

To samo tutaj, ponad 80 godzin i trwa 2 tygodnie bez zakazu.
Reply
#5

nakładki nie są naprawdę wykrywane, jeśli wiesz, jak je poprawnie wdrożyć. Prowadzę też grę bez bana, jak kilka osób tutaj. Ale bądźcie trochę kreatywni i to jest możliwe
Reply
#6

Jeśli korzystam z aplikacji konsolowej lub radaru map na drugim monitorze, powinienem się martwić? Lub czy BE sprawdza tylko nakładki 3D? Jak OpenGL / D3D?
Reply
#7

BE nie wykrywa nakładki. Po prostu nie nazywaj swojego okna "Publicznymi PUBG Hack 3D 2D Bounding box, brak odrzutu, brak kołysania przez% userName%". Uważam, że 99,9% wszystkich zakazów BE wykrywa dostawców i podpisanych plików binarnych.
Reply
#8

Zacytować: Napisał Nickitee wykryto dostawców uchwytów i plików binarnych ze znacznikami. Cholera, chciałem tylko użyć HLeakera do odrodzenia mojego prywatnego zewnętrznego hacka. Zamknęłbym sam HLeaker. Dodałbym NOP i śmieciowe ADD do kodu powłoki. Czy uważasz, że uchwyt nadal jest niebezpieczny? Słyszę, że niektórzy ludzie nie mogą zostać zbanowani w HLeaker
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by cigarillo Cholera, chciałem tylko użyć HLeakera do odrodzenia mojego prywatnego zewnętrznego hacka. Zamknęłbym sam HLeaker. Dodałbym NOP i śmieciowe ADD do kodu powłoki. Czy uważasz, że uchwyt nadal jest niebezpieczny? Słyszę, że niektórzy ludzie nie mogą zostać zbanowani w HLeaker Moje nałożenie esp właśnie zostało zbanowane przed ostatnią aktualizacją. Następnie dodałem wiele śmieciowego NOP w skoroszycie i zamieniłem go w bibliotekę DLL. Jednak moje konto zostało natychmiast zablokowane po uruchomieniu gry w ostatniej wersji.
Reply
#10

Wykrywanie nie dotyczy tylko okna nakładki. Raczej nie jest konieczne, aby chronić okno nakładki. Okno nakładki tworzy tylko flagę. Otrzymuj zgłoszenie powoduje, że jesteś również oflagowany. BE jest oparte na SIG. Zakaz oparty jest na SIG. Przykro mi z powodu braku szczegółów, ale to jedyna rzecz, którą mogę tu powiedzieć.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)