Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WarZ Informacje o żądaniach HTTP
#1

Czy ci, którzy są w stanie publikować dowolne odpowiednie żądania HTTP, robią klient? Wszystko, co brzmi na oficjalnym serwerze warz w kliencie, byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś go opublikował lub PM'd. Z góry dziękuję!
Reply
#2

Być może odpalisz wireshark lub twój ulubiony sniffer i wyglądasz?
Reply
#3

Już to zrobiłem, nie opublikowałbym, gdybym tego nie zrobił. Szukałem informacji na temat niestandardowych żądań HTTP, ponieważ jedyne normalne żądanie http, jakie widziałem, to http://www.thewarz.com/api_getserverinfo.xml podczas uruchamiania. Czytałem, że autor dll w tej sekcji widział liczbę żądań http podczas ich przeglądania w pliku wykonywalnym, a ponieważ moja wiedza jest bardzo ograniczona w zakresie rozpakowywania i analizowania pliku wykonywalnego gry, proszę o informacje zebrane z tego proces.
Reply
#4

Cóż, niektóre ciągi z launchera: Nie ma powodu, dla którego analizator HTTP lub sniffer pakietów nie mógłby ich pobrać Kod: https: //api1.thewarinc.com/wz/wz.xml https: //api1.thewarinc.com/wz/updater/woupd.xml http: //arktos-icdn.pandonetworks.com/wz/updater/ http: //arktos-icdn.pandonetworks.com/EULA.rtf http://www.theware.com/api_getserverinfo.xml api1. thewarinc. com / WarZ / api / api_AccApplyKey. aspx api_AccCheckKey. aspx api_AccRegister. aspx api_Login. aspx
Reply
#5

Nie pytałem o informacje z programu uruchamiającego, ale sam klient gry, na sekundę myślę, że nie ma nic przeciwko mojej prośbie, jeśli wszystko, co mam zamiar odzyskać w tym wątku, jest snicky załadowanymi odpowiedziami.
Reply
#6

Snarky? lmao Dałem ci te, ponieważ gra nie używa http, to nie słowa z przyjaciółmi ... Co powiesz na odpalenie wireshark i przestaniesz być leniwy ... Jeśli zostanie wysłany, wireshark go złapie.
Reply
#7

Zacytować: Wysłane przez webstuff Snarky załadowane odpowiedzi. Jeśli chcesz tak postępować, nie płacz, że ludzie nie chcą ci pomóc ...
Reply
#8

Zacytować: Napisał pierwotnie Psychokiller Jeśli chcesz tak postępować, nie płacz, że ludzie nie chcą ci pomóc ... Zachowałem się tak ze względu na jego komentarze, nic więcej, nic mniej.
Reply
#9

Zacytować: Wysłane przez webstuff Zachowałem się tak ze względu na jego komentarze, nic więcej, nic mniej. każdy tutaj zaoferował ci szczerą pomoc, a ty zareagowałeś na to, będąc kompletnym dupkiem. nikt tu nie jest twoim niewolnikiem, idź zrobić swoje własne badania. gra łączy się z serwerem gry z tego, co zakładam, że jest gniazdem, i nie wykonuje żądań http.
Reply
#10

Zacytować: Wysłane przez webstuff Zachowałem się tak ze względu na jego komentarze, nic więcej, nic mniej. Zachowywałeś się tak, bo jesteś dupkiem ... Założę się, że próbujesz znaleźć listę serwerów, prawda? Myślisz, że używa HTTP? Nadal glosuj nad swoimi skryptami i miej na bieżąco kontrolę! Rude Ass Noobie
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)