Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ndlddmkm.sys BSOD
#1

Cześć wszystkim zewnętrznym ludziom: czy któryś z was miał problem, w którym sterownik nvidia ginie, cały wyświetlacz zamiera, a potem BSOD z DPC_WATCHDOG_VIOLATION?   Jeśli tak, w jaki sposób rozwiązałeś ten problem?
Reply
#2

Czego oczekujesz od watchdogów ubi?
Reply
#3

Zacytować: Napisał pierwotnie xrexx Czego oczekujesz od watchdogów ubi? Nie sądzę, że wiesz, co mówię o lol.
Reply
#4

Kiedy byłam fizyczną pamięcią, miałam to kilka razy Czy gra kiedykolwiek zaskoczy Cię bez hackowania?
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by kingofthedead Kiedy byłam fizyczną pamięcią, miałam to kilka razy Czy gra kiedykolwiek zaskoczy Cię bez hackowania? Nie. Czy Twoje bsody były ze względu na sterownik graficzny nvidia?
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by scimmy Nie. Czy Twoje bsody były ze względu na sterownik graficzny nvidia? Nie sądzę, ale dostałem ten błąd kilka razy.
Reply
#7

Zacytować: Originally Posted by scimmy Cześć wszystkim zewnętrznym ludziom: czy któryś z was miał problem, w którym sterownik nvidia ginie, cały wyświetlacz zamiera, a potem BSOD z DPC_WATCHDOG_VIOLATION? Jeśli tak, w jaki sposób rozwiązałeś ten problem? Tak, musiałem wyłączyć grafikę pokładową i dźwięk Intel High Definition. Nigdy nie sprawdzałem, dlaczego tak się stało. Jaką wersję sterownika używasz? Byłbym zainteresowany odkryciem konfliktu, ponieważ zdarzało się to tylko sporadycznie, zanim wyłączyłem powyższe elementy.
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by kingofthedead Nie sądzę, ale dostałem ten błąd kilka razy. Podejrzewam, że gra wykorzystuje kilka zasobów GPU i zależy od tego, ile linii / prymitywów rysujesz za pomocą nakładki, a sterownik karty graficznej jest podobny do wtf. Do tej pory zrobiłem co następuje i wygląda na to, że już się nie zawiesza: włączasz vsync, wszystkie niska, rysuj jak najmniejszą liczbę linii. Jeśli ktokolwiek ma wgląd w podstawową przyczynę, proszę przyczyń się. Zacytować: Napisał Daax Tak, musiałem wyłączyć grafikę pokładową i dźwięk Intel High Definition. Nigdy nie sprawdzałem, dlaczego tak się stało. Jaką wersję sterownika używasz? Byłbym zainteresowany odkryciem konfliktu, ponieważ zdarzało się to tylko sporadycznie, zanim wyłączyłem powyższe elementy. Mam 23.21.13.8871. Wpadłem też na to od czasu do czasu, ale wydaje mi się, że częściej, gdy uruchamiam PUBG na bardzo wysokich ustawieniach i rysuję wiele rzeczy na ekranie (szkielet ESP, 3D Box esp itp.).
Reply
#9

po prostu zacznij rysować gówno losowego gówna i zobacz, co się stanie
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)