Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dlaczego ustawiony kąt będzie zakazem
#1

Zapisz w pamięci lub zadzwoń CALL zostanie zbanowany. Spójrz na forum tak, jakby to było powoli. Jak sobie z tego zdajesz sprawę?
Reply
#2

Jakie jest twoje pytanie?
Reply
#3

trudno jest zrozumieć, czego chcesz. czy możesz edytować i poprawiać swój post, aby inni lepiej to rozumieli ?. P.S nie hackować pubg, tylko słowo porady dla OP.
Reply
#4

Zacytować: Napisał Soreeros Jakie jest twoje pytanie? Dlaczego mój umysł mobilny powoduje, że gra jest BAN?
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by dadakof Zapisz w pamięci lub zadzwoń CALL zostanie zbanowany. Spójrz na forum tak, jakby to było powoli. Jak sobie z tego zdajesz sprawę? zewnętrzne lub wewnętrzne? ........ od 2018/3/12 ....... write ControlRotation zostanie zbanowany .......
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by OGCz trudno jest zrozumieć, czego chcesz. czy możesz edytować i poprawiać swój post, aby inni lepiej to rozumieli ?. P.S nie hackować pubg, tylko słowo porady dla OP. To proste, jeśli nie jesteś hobbystą w grze. On wyraźnie pyta, jak się tam dostać funkcje wywoływania zakazów, gdy wywołujesz funkcje gry dotyczące kątów ... Zacytować: Napisał Soreeros Jakie jest twoje pytanie? Zadał mu to pytanie bezbłędnie: Prawdziwy wtf jest z tymi wszystkimi noobami na tym forum? Nic tylko pijawki i ludzie, którzy myślą, że wiedzą, o czym mówią. Jest to również łatwe, oczywiście czytasz funkcje gry. Cóż, po prostu zmień ten, który skacze, aby zablokować twoje konto. Jestem pewien, że to funkcja pętli. Po prostu zwróć 0 niezależnie od tego.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)