Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sterownik PUBG Base / Kernel
#1

Mam sterownik jądra, próbując odczytać bazę PUBG zawsze otrzymuję 0, aby sprawdzić, czy to był problem z moim sterownikiem, próbowałem użyć sterownika z hackowania mapy (ktoś inny ma ten sam problem).   Po uruchomieniu gry zabijam zarówno TslGame_BE.exe i BEService.exe, jak i zabijam usługi BEDaisy i BEService, a następnie uruchamiam DSEFix.exe w celu wyłączenia wymuszania podpisu i załadowania sterownika przez:       Kod:   sc create PrzykładDriver binPath = "C: \ example \ driverl.sys" type = kernel sc start PrzykładDriver   A kiedy spróbuję uruchomić przykład z mapą i odczytać bazę, otrzymam 0, tak samo jak z moim hackem.
Reply
#2

Brak wystarczających informacji. Opublikuj odpowiedni kod sterownika.
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by kcorj2244 Brak wystarczających informacji. Opublikuj odpowiedni kod sterownika. Ponieważ mój własny sterownik nie działał, sklonowałem ten sterownik, który również czytał bazę jako 0. Po prostu nie byłem w stanie dojść do punktu, w którym jestem w stanie odczytać pamięć PUBG, nawet gdy próbowałem stworzyć zewnętrzny i używając hLeakera, za każdym razem, gdy próbowałem czytać pamięć PUBG, zawsze wracałem "0xCCCCCCCCC"
Reply
#4

Zacytować: Napisał DarkCuberman Ponieważ mój własny sterownik nie działał, sklonowałem ten sterownik, który również czytał bazę jako 0. Po prostu nie byłem w stanie dojść do punktu, w którym jestem w stanie odczytać pamięć PUBG, nawet gdy próbowałem stworzyć zewnętrzny i używając hLeakera, za każdym razem, gdy próbowałem czytać pamięć PUBG, zawsze wracałem "0xCCCCCCCCC" isnt hleaker załatany?
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by derperinho isnt hleaker załatany? yeah Hleaker już nie działa
Reply
#6

Zacytować: Pierwotnie wysłany przez BDKPlayer yeah Hleaker już nie działa Okay, więc trzymam się kierowcy. Masz pojęcie, dlaczego baza jest zerowa? To samo dzieje się ze sterowanym przeze mnie pubg-map-hack driverem.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)