Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WarZ wyciekła z pierwszego filmu
#1

http://youtu.be/zYkHZhYCFQw   Obejrzyj to! Jakiś facet opublikował na forum.
Reply
#2

Wygląda dobrze Chociaż mam nadzieję, że ten materiał jest stary. Oni "obiecali" nam samochody w wielkim patchu, który był w styczniu. Wciąż nie ma tego śladu. Próbują naprawić błędy, a oto, co dzieje się do tej pory: Naprawiają 2 błędy, aby napisać jeszcze 10. Uwielbiam Hammerpoint. Nie zdziwiłbym się, gdyby Microsoft pozwał ich wszystkich za używanie piracka wersja Microsoft Visual Basic 6.0 ...
Reply
#3

Zacytować: Napisał pierwotnie randazz0 Wygląda dobrze Chociaż mam nadzieję, że ten materiał jest stary. Oni "obiecali" nam samochody w wielkim patchu, który był w styczniu. Wciąż nie ma tego śladu. Próbują naprawić błędy, a oto, co dzieje się do tej pory: Naprawiają 2 błędy, aby napisać jeszcze 10. Uwielbiam Hammerpoint. Nie zdziwiłbym się, gdyby Microsoft pozwał ich wszystkich za używanie piracka wersja Microsoft Visual Basic 6.0 ... Próbują naprawić grę, ale znowu się zepsuje. http://youtu.be/OIRqixbKS3A Zobacz też.
Reply
#4

Lol, oni nie będą tacy.
Reply
#5

po prostu vid osoby korzystającej z edytora warz.
Reply
#6

Zacytować: Napisał pierwotnie randazz0 Oni "obiecali" nam samochody w wielkim patchu, który był w styczniu. Wciąż nie ma tego śladu. "Obietnice zostały złamane" - WarZ Devs W najbliższym czasie nie dostaniecie swoich samochodów, to było tylko kłamstwo, aby utrzymać grę przy życiu przez kolejny miesiąc.
Reply
#7

Zacytować: Napisał pierwotnie mielman "Obietnice zostały złamane" - WarZ Devs W najbliższym czasie nie dostaniecie swoich samochodów, to było tylko kłamstwo, aby utrzymać grę przy życiu przez kolejny miesiąc. Zgadza się.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)