Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Legit player tutaj (wątek dyskusji)
#11

Zacytować: Napisał niggapls99 Witam wszystkich. Grałem w zasadzie od premiery, byłem zawsze w top 10 solo FFP, zabiłem wielu oszustów i umarłem dla wielu oszustów. Nie jestem tu po to, by mówić gówno lub obrażać kogokolwiek, tylko zastanawiając się, dlaczego tworzone są oszustwa, oni powoli niszczą tę grę. (co jest w porządku, bluehole jest niekompetentne, i jestem pewien, że pewnego dnia przyzwoity zespół programistów zrobi dobry BR, który nie jest tak łatwy do oszukania na Lmao.) Wydaje mi się, że powoli tracę motywację, aby grać w tę grę legit, ze względu na ilość oszustów, i nic nie wydaje się, aby to zrobić. Grałem w LoL ze skryptami i było całkiem fajnie. Mam nadzieję, że nie złamałem żadnych zasad tworzących ten wątek, próbując dostać 5 najlepszych w solówkach FPP i dalej umierać dla oszustów. Myślałem, że powinno być mniej oszustów w FPP, ponieważ większość chińskich graczy woli grać w TPP
Reply
#12

Zacytować: Napisał niggapls99 Witam wszystkich. Grałem w zasadzie od premiery, byłem zawsze w top 10 solo FFP, zabiłem wielu oszustów i umarłem dla wielu oszustów. Nie jestem tu po to, by mówić gówno lub obrażać kogokolwiek, tylko zastanawiając się, dlaczego tworzone są oszustwa, oni powoli niszczą tę grę. (co jest w porządku, bluehole jest niekompetentne, i jestem pewien, że pewnego dnia przyzwoity zespół programistów zrobi dobry BR, który nie jest tak łatwy do oszukania na Lmao.) Wydaje mi się, że powoli tracę motywację, aby grać w tę grę legit, ze względu na ilość oszustów, i nic nie wydaje się, aby to zrobić. Grałem w LoL ze skryptami i było całkiem fajnie. Mam nadzieję, że nie złamałem żadnych zasad tworzących ten wątek, próbując dostać 5 najlepszych w solówkach FPP i dalej umierać dla oszustów. zapraszam do gier komputerowych bro, opuściłem mój ostatni mecz, ponieważ 90% ludzi było oszustami, aby grać w pubg i znaleźć prawie takie same, zgrać.
Reply
#13

Zacytować: Originally Posted by cjl3416 Myślałem, że powinno być mniej oszustów w FPP, ponieważ większość chińskich graczy woli grać w TPP To prawda, ale prawie zawsze żyję pod koniec gry (przynajmniej 5 ostatnich prawie za każdym razem) Więc jeśli w moim pojedynku jest nawet jeden oszust, są szanse, że go zobaczę.
Reply
#14

Oszukiwanie / kodowanie jest dla niektórych zadaniem, a hobby dla innych. Dobrym pytaniem jest, dlaczego nie oszukiwać?
Reply
#15

Oszukuję tylko w grach, w których jestem znudzony, jedyne gry, o których mi zdradziłem, to te, które mam ponad 1000 godzin. Na przykład; Arma 3, pubg, cs: go, h1z1 i wezwanie do zapłaty z powrotem w ciągu dnia.
Reply
#16

Zacytować: Originally Posted by cphora Oszukuję tylko w grach, w których jestem znudzony, jedyne gry, o których mi zdradziłem, to te, które mam ponad 1000 godzin. Na przykład; Arma 3, pubg, cs: go, h1z1 i wezwanie do zapłaty z powrotem w ciągu dnia. Oszukiwałem w LoL przez około 2 lata, skończyło się uczenie .lua i tworzenie własnych skryptów i wydawanie ich, było zabawne przez jakiś czas.
Reply
#17

Zacytować: Napisał niggapls99 dlaczego powstają oszustwa, Dla niektórych ludzi (programistów / Cheat maker) to poczucie spełnienia, gdy coś zrobiłeś i działa bezbłędnie
Reply
#18

kurwa
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)