Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomóż robić Dupe
#1

Cześć wszystkim, jestem tutaj, aby poprosić o pomoc wszystkich, aby odkryli sposób na powtórzenie w warz. Ze wszystkimi hakerami nie możemy grać, więc moja jedyna szansa to dupek !!   Wiem, że możemy odkryć sposób i założę się, że sandbox wciąż działa, ale musi to być inny sposób na oszukanie, ale sam nie mogę myśleć tak bardzo, więc dlatego proszę o pomoc i udzielam rad i pomysłów
Reply
#2

Właściwie, dzięki niedawnym bannings i użyciu esp, gra jest bardzo grywalna. Jest ok, jeśli chcesz znaleźć sposób, żeby go wykorzystać, ale nie możemy grać, więc moja jedyna szansa to dupek !! " jest niedokładny. Na pewno jest fajnie, jeśli możesz nałożyć karabiny snajperskie i inne rzadkie. Och, nie mam żadnego rzeczywistego wkładu, więc możesz wziąć pod uwagę moje bzdury pocztowe. Byłby jednak zainteresowany metodą samodzielnego duplikowania!
Reply
#3

po prostu chcesz, żeby ktoś ci powiedział. idź spróbuj sam. Przy okazji nie ma tak wielu hakerów ...
Reply
#4

jeśli będzie publiczne wydanie duplikatu. Przeczytasz to na UC. I zrobię dla ciebie szczegółowy tutuł (howto)
Reply
#5

myślałem, że to łata O_o
Reply
#6

Zacytować: Wysłany przez bobthedog myślałem, że to łata O_o Myślę, że metody naśladowania na UC są załatane, ale wciąż istnieją techniki pracy.
Reply
#7

Zacytować: Napisał pierwotnie MrPuma Myślę, że metody naśladowania na UC są załatane, ale wciąż istnieją techniki pracy. Wow, to się dzieje, odkąd warz został wydany "nah nah boo boo Wiem, ale nie przyczynię się i powiem wam fora UC". aż w końcu aktualny współpracownik UC wysyła go, a każdy, kto jest "członkiem", po prostu trolluje ich za mówienie ludziom.
Reply
#8

"Stara" metoda jest łatana (metoda .bat), ale wczoraj podczas aktualizacji moi kumple znaleźli "nową" metodę, ale niełatwo ją wykonać i nie działają w 100%: Potrzebujesz 2 facetów lub 2 konta musisz upuścić swoje przedmioty, gdy nastąpi awaria / restart serwera twój przyjaciel odbierze twój przedmiot po awarii / uruchomieniu serwera a jeśli masz szczęście, obie mają przedmioty (faceci odbierają, a chłopaki drop-> rollback) faktem jest, że ta metoda wymaga 2 rzeczy: wycofania "droppera" i inwentaryzacji zapisu "pickuppera" Może dla was można wykorzystać?
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by enig "Stara" metoda jest łatana (metoda .bat), ale wczoraj podczas aktualizacji moi kumple znaleźli "nową" metodę, ale niełatwo ją wykonać i nie działają w 100%: Potrzebujesz 2 facetów lub 2 konta musisz upuścić swoje przedmioty, gdy nastąpi awaria / restart serwera twój przyjaciel odbierze twój przedmiot po awarii / uruchomieniu serwera a jeśli masz szczęście, obie mają przedmioty (faceci odbierają, a chłopaki drop-> rollback) faktem jest, że ta metoda wymaga 2 rzeczy: wycofania "droppera" i inwentaryzacji zapisu "pickuppera" Może dla was można wykorzystać? OMG, co zrobiłeś Teraz każdy kidhacker stara się pozwolić serwerowi przerwać jego przedmioty
Reply
#10

Lol x) Próbowałem wczoraj, gdy ponownie uruchomiono aktualizację, ale nie działa ona dla mnie tym razem> <
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)