Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy można zmienić ilość zebranych?

Cześć wszystkim, jestem nowy na forach i wciąż jestem w trakcie nauki c #, ale czy byłaby możliwa zmiana ilości skał, drzew i innych rzeczy? Na przykład zamiast zbierać 10 kamieni z regularnym pick'em, możesz go zmodyfikować, aby uzyskać 20 kamieni? Można również zmienić wytrzymałość drzew
Reply

Nie sądzę, że taki człowiek, może to być serwerowe, więc:
Reply

Nieograniczone drewno z drzewa Do tego "hack" będziesz potrzebować (ominąć oszustwo) .NET Reflector i Add-in ReflexIL. Przed rozpoczęciem upewnij się, że masz plik kopii zapasowej "Assembly-CSharp.dll"! 1. Otwórz "Assembly-CSharp.dll", znajdujący się w folderze danych rdzy, w .NET Reflector. 2. Wyszukaj "WoodBlockerTemp" i otwórz go. 3. Wybierz "HasWood (): Boolean". 4. Przejdź do "Tools", na górnym ekranie i wybierz ReflexIL (nowy ekran otworzy się pod "Analyzer". 5. Edytuj "ldc.r4" z "1" na "0". 6. Zapisz "Assembly-CSharp.dll" klikając prawym przyciskiem myszy na nim i najechając na ReflexIL i naciśnij "Zapisz jako", upewnij się, że zapisałeś go jako "Assembly-CSharp.dll". http:
Reply

Zacytować: Napisał Darku123 Nieograniczone drewno z drzewa Do tego "hack" będziesz potrzebować (ominąć oszustwo) .NET Reflector i Add-in ReflexIL. Przed rozpoczęciem upewnij się, że masz plik kopii zapasowej "Assembly-CSharp.dll"! 1. Otwórz "Assembly-CSharp.dll", znajdujący się w folderze danych rdzy, w .NET Reflector. 2. Wyszukaj "WoodBlockerTemp" i otwórz go. 3. Wybierz "HasWood (): Boolean". 4. Przejdź do "Tools", na górnym ekranie i wybierz ReflexIL (nowy ekran otworzy się pod "Analyzer". 5. Edytuj "ldc.r4" z "1" na "0". 6. Zapisz "Assembly-CSharp.dll" klikając prawym przyciskiem myszy na nim i najechając na ReflexIL i naciśnij "Zapisz jako", upewnij się, że zapisałeś go jako "Assembly-CSharp.dll". http://www.unknowncheats.me/forum/ru...wood-tree.html Zapytał, czy to możliwe. Nie dla samouczka do karmienia łyżką. Co więcej, to nie odpowiada na pytanie OP. Chce sprawić, żebyś mógł powiedzieć, że 90 Wood uderzył w drzewo zamiast domyślnej wartości, lub 100 Metal Shards from Ore, - nie uzyskaj nieograniczonego Wooda z drzewa. Aby odpowiedzieć na OP: Odpowiedź jest ostateczna nie, ponieważ jest to po stronie serwera.
Reply

Zacytować: Originally Posted by revan114 Zapytał, czy to możliwe. Nie dla samouczka do karmienia łyżką. Co więcej, to nie odpowiada na pytanie OP. Chce sprawić, żebyś mógł powiedzieć, że 90 Wood uderzył w drzewo zamiast domyślnej wartości, lub 100 Metal Shards from Ore, - nie uzyskaj nieograniczonego Wooda z drzewa. Aby odpowiedzieć na OP: Odpowiedź jest ostateczna nie, ponieważ jest to po stronie serwera. Dał alternatywę, ponieważ to, czego chciał, jest po stronie serwera. Kiedy włamałem się do tej gry, użyłem nieograniczonego drewna z drzew i zebraliśmy się z drzew najbliżej mnie, tak jak robiłem inne rzeczy. Nie było ograniczenia, jak daleko można się zbierać, ale nigdy nie zadał sobie trudu, aby sprawdzić, czy to sprawdzić klienta lub serwera.
Reply

Zacytować: Originally Posted by revan114 Zapytał, czy to możliwe. Nie dla samouczka do karmienia łyżką. Co więcej, to nie odpowiada na pytanie OP. Chce sprawić, żebyś mógł powiedzieć, że 90 Wood uderzył w drzewo zamiast domyślnej wartości, lub 100 Metal Shards from Ore, - nie uzyskaj nieograniczonego Wooda z drzewa. Aby odpowiedzieć na OP: Odpowiedź jest ostateczna nie, ponieważ jest to po stronie serwera. Zauważyłem, że zaczynasz być kutasem na każdym poście, czy nie jesteś w stanie odpowiedzieć normalnie? Dzieciaki .. eh ..
Reply

Zacytować: Originally Posted by Sh0 Zauważyłem, że zaczynasz być kutasem na każdym poście, czy nie jesteś w stanie odpowiedzieć normalnie? Dzieciaki .. eh .. Mogę być miły dla ludzi, których szanuję. Nienawidzę dzieciaków od scenariusza, a kiedy je widzę, natychmiast ich nie lubię. Przepraszam, spróbuję utrzymać mój płomień na minimalnym poziomie.
Reply

Obecnie próbuję dowiedzieć się, czy możesz parodować pakiety UDP, które są wysyłane w sprawie zbierania zasobów. Mam wrażenie, że nie ma żadnych kontroli po stronie serwera dotyczących bliskości zasobów, więc możesz być w stanie kopalnie zdalnie. Czy ktoś badał strukturę ładunku? Jeśli ktoś dekompilował kod, czy mógłbyś wkleić tę część? Dziękuję za pomoc. Minor: Miałem kilka prób inżynierii odwrotnej, ale wydaje mi się, że istnieją pewne dane, na które wpływ ma datownik, których nie mogę zrozumieć.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)