Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

anarchy online hacki

^^^^^ Czy są jakieś hacki lub kody do niego?
Reply

Prawdopodobnie nie, ale teraz jest za darmo ...
Reply

wiem, że mam to, i chciałem hack
Reply

czy są jakieś makra, czy nie?
Reply

Jednym z elementów obsługiwanych przez gracza był wałek misji; Nie pamiętam nazwy, ale kiedy grałem; KAŻDY użył tego, a potem pojawiły się cienie, ale ja powiedziałbym, że to wciąż tam jest; nie jest to prawdziwy hack, ale z ilością użytkowników freebie; byłoby to wielkim udogodnieniem. Nigdy nie widziałem wiele mądrości z botami i makrami (może stać się bardziej popularny, gdy wzrasta jego populacja); jednak wiem, że wiele osób nadal nadużywa speedhacka (Kaszel: Xspeedpro lub coś innego) W kontemplacji z bezpłatną rejestracją; to może być nadużyte całkiem dobrze, chyba że mają jakąś superkompromisową metodę bana.
Reply

Walec misji nazywa się Clicksaver, przeszukaj fora internetowe anarchii lub google, jeśli chcesz. Po prostu przewija misje, dopóki nie spełni jednego z twoich kryteriów to jest np. nagroda za przedmiot itp.
Reply

Zacytować: Napisał pierwotnie madman5 Walec misji nazywa się Clicksaver, przeszukaj fora internetowe anarchii lub google, jeśli chcesz. Po prostu przewija misje, dopóki nie spełni jednego z twoich kryteriów to jest np. nagroda za przedmiot itp. Tak, dziękuję za imię; Teraz pamiętam to dziecko http://www.gnarf.net/clicksaver/ Jest jak bot, który przetacza twoje misje i sprawdza przedmioty; Potencjalnie pozwalając ci znaleźć to, czego pragniesz Wyobrażam sobie, że przy odrobinie pracy można włączyć to do skryptu ACTOOL i uratować sobie problem tworzenia własnej rolki
Reply

Nadal jestem na wyspie Noob. Zastanawiałem się, czy nie było hacków, aby zdobyć przedmioty lub zrobić cokolwiek automatycznie, więc mogę zostawić to i nie musieć nic robić
Reply

Możesz spróbować grać przez ponad godzinę, zanim zaczniesz błagać o hacki ... Po prostu myśl, że nie będzie żadnych przedmiotów ani niczego w tym stylu.
Reply

Grałem przez kilka dni, próbując awansować. im 5 lvl, a teraz lecę na stały ląd.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)