Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

anarchy online hacki
#1

^^^^^ Czy są jakieś hacki lub kody do niego?
Reply
#2

Prawdopodobnie nie, ale teraz jest za darmo ...
Reply
#3

wiem, że mam to, i chciałem hack
Reply
#4

czy są jakieś makra, czy nie?
Reply
#5

Jednym z elementów obsługiwanych przez gracza był wałek misji; Nie pamiętam nazwy, ale kiedy grałem; KAŻDY użył tego, a potem pojawiły się cienie, ale ja powiedziałbym, że to wciąż tam jest; nie jest to prawdziwy hack, ale z ilością użytkowników freebie; byłoby to wielkim udogodnieniem. Nigdy nie widziałem wiele mądrości z botami i makrami (może stać się bardziej popularny, gdy wzrasta jego populacja); jednak wiem, że wiele osób nadal nadużywa speedhacka (Kaszel: Xspeedpro lub coś innego) W kontemplacji z bezpłatną rejestracją; to może być nadużyte całkiem dobrze, chyba że mają jakąś superkompromisową metodę bana.
Reply
#6

Walec misji nazywa się Clicksaver, przeszukaj fora internetowe anarchii lub google, jeśli chcesz. Po prostu przewija misje, dopóki nie spełni jednego z twoich kryteriów to jest np. nagroda za przedmiot itp.
Reply
#7

Zacytować: Napisał pierwotnie madman5 Walec misji nazywa się Clicksaver, przeszukaj fora internetowe anarchii lub google, jeśli chcesz. Po prostu przewija misje, dopóki nie spełni jednego z twoich kryteriów to jest np. nagroda za przedmiot itp. Tak, dziękuję za imię; Teraz pamiętam to dziecko http://www.gnarf.net/clicksaver/ Jest jak bot, który przetacza twoje misje i sprawdza przedmioty; Potencjalnie pozwalając ci znaleźć to, czego pragniesz Wyobrażam sobie, że przy odrobinie pracy można włączyć to do skryptu ACTOOL i uratować sobie problem tworzenia własnej rolki
Reply
#8

Nadal jestem na wyspie Noob. Zastanawiałem się, czy nie było hacków, aby zdobyć przedmioty lub zrobić cokolwiek automatycznie, więc mogę zostawić to i nie musieć nic robić
Reply
#9

Możesz spróbować grać przez ponad godzinę, zanim zaczniesz błagać o hacki ... Po prostu myśl, że nie będzie żadnych przedmiotów ani niczego w tym stylu.
Reply
#10

Grałem przez kilka dni, próbując awansować. im 5 lvl, a teraz lecę na stały ląd.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)