Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tylko 1320 ck?

Cześć, wiem, że to brzmi szaleńczo, ale czy ktokolwiek tutaj byłby w stanie zrobić lub zhakować grę Nitto?   Oto strona. www.nitto1320.com.   To było już od jakiegoś czasu ... Proszę, pomóż mi zdobyć hack, zostałem oszukany zbyt wiele razy, próbowałem też użyć tsearch, .. ale nie wiem jak tego użyć., Ktoś mógłby mnie przez to porozmawiać? ? lub pomóż mi .... mam msn .. [email protected] proszę o kontakt
Reply

jakieś kody do tej gry?
Reply

Eh, zrobiłem to wcześniej (zanim załatano wszystkie dziury) ... i otrzymałem około 5 mil z niego i mam już około miliona punktów, ale teraz ... gra jest dość trudna do zhakowania ... Powodzenia
Reply

Czy grasz już? jeśli nie, mogę prosić o trochę $!
Reply

Zacytować: Napisał RAULMTZ Czy grasz już? jeśli nie, mogę prosić o trochę $! Mam mnóstwo pieniędzy, które dostałem od mace, kiedy to zrobił. Mogę wysłać ci trochę, jeśli moje konto nadal istnieje.
Reply

Czy możesz mnie sprawdzić, moje konto jest takie samo jak tutaj. Dzięki!
Reply

Cóż, jeśli ktoś ma dodatkowe pieniądze, po prostu się kręcą, nie potrzebują ... Byłbym bardziej niż szczęśliwy, gdybym otrzymał jakieś heh heh. Moje konto ma wartość = DTM = MaxImuS thx.
Reply

Pobierz plik >> V-Tec Użycie pliku >> Właśnie dostałem się do WYŚCIGU, den to powie "auto win, pchnij to i będzie ścigać się w kółko, za około 7 godzin dostaniesz 700 000 $
Reply

Tak ... Potrzebuję pieniędzy, wystarczy wysłać wyścigi lub informacje na konto Shoxzor lub mój e-mail [email protected] i źle wrócę do ciebie
Reply

Przy okazji, po prostu ostrzeżenie, było oszustwo, w którym trzeba było wysłać informacje o koncie Nitto na określony adres e-mail, wraz z hasłem, w którym podano, że dostaniesz na to pieniądze. Służy jedynie kradzieży kont, więc uważaj.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)